xporn

Jak znaleźć dobrego fotografa do ślubu ?

Wiemy nie od dzisiaj że każda para która ma zamiar pobrać się potrzebują jak najlepszego fotografa ślubnego. Genialnego ? Proste. Ale czy najlepsi fotografowie z renomą chcą robić fotki na ślubie ? Odpowiedź jest prosta. Oczywiście że nie. Więc zapewne zadajesz sobie następne pytanie „Jak odszukać w takim razie profesjonalnego fotografa który chciałby cykać zdjęcia na naszym przyjęciu weselnym”? W tym artykule postaram się odpowiedzieć na to pytanie.

Doświadczony znaczy najlepszy ?
Można by rzec że fotograf który jako pierwszą zaletę wyboru jego usługi wymienia dwudziestoletni czas istnienia na rynku to właśnie ten którego poszukujemy. Nic bardziej mylnego. Zastanów się. Jeżeli gość który pracuje na rynku 20 lat nie osiągnął nic poza tym że jest na rynku 20 lat to oznacza że nie jest dobry w swoim fachu albo poprzestał na swoim rozwoju 15 lat temu. Czytając powyższe teksty myślisz pewnie że w takim razie gdy znalazłbyś człowieka który jest 20 lat na scenie fotograficznej i zdobył wiele sukcesów, robił sesje modelkom z dużych agencji modelingowych to taki nie zgodziłby się na robienie fotek na twoim weselu. Również masz rację.

W takim razie jak odszukać dobrego fotografa ślubnego ?
Więc już wyjaśniam. Najskuteczniejszym sposobem na odnalezienie profesjonalnego fotografa jest nasza dobra wyszukiwarka Google ale użyta w dobry sposób. Podając w Google słowo: fotograf wyskaczą nam wyniki firm którzy mają już swoją renomę na scenie ślubnej i na pewno nie zgodziliby się na pstrykanie zdjęć na waszym weselu. Z tego powodu zdecydowanie polecam frazy regionalne czyli na przykład fotografia Rzeszów. Przeglądając oferty i fotki wybierzmy fotografa który jest na pewno młodzieńcem, bo ludzie młodzi zasadniczo są bardziej kreatywni i nie mają jeszcze własnych przyzwyczajeń, albo tych którzy posiadają w swoim portfolio pojedyncze zlecenia dla większych organizacji. Postarajmy się wybierać ponadto tych którzy w swoim portfolio nie mają tylko fotek ślubnych, to nie mówi o ich doświadczeniu w fotografowaniu wesel ale o tym że tylko do takich okoliczności są spraszani.

If you like this articles, share it with your friend! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

More related articles

Comments are closed.