xporn

Jakie domy wybrać? Drewniane czy z cegły?

Od wielu lat buduje się oryginalne domy z drewna. Czasem możemy zobaczyć, jak powstają takie domy z bali. Przedsiębiorstwa, które się zajmują budową, oferują klientom całoroczne domy drewniane. Są to ekologiczne domy, bo do ich produkcji stosuje się tylko materiały naturalne, które są przyjazne dla mieszkańców i otoczenia. Domy buduje się z bali okrągłych o średnicy od 12 do 30 cm . W konstrukcji ściany nośnej każdy bal ma taką samą średnicę. Czas budowy zależy od wielkości domu, pory roku oraz zakresu prac. Gotowy dom z bali może powstać w ciągu 4 miesięcy.
Oprócz domów całorocznych buduje się też drewniane domki letniskowe. To dodatkowa propozycja zakładów, trudniących się budową domów z bali. Domek z drewna daje poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Jest też zdrowy a więc mogą w nim przebywać osoby z alergią i chore na astmę. Klimat w takim domku jest zawsze świeży, bo dom oddycha. Warto więc postawić na działce domek z bali. Na pewno świetnie wkomponuje się w otoczenie.
Często w ofercie firmy, poza domami z bali, są również sauny drewniane, tzw. ruskie banie. Sauna to odnowa biologiczna, która dobrze działa na kondycję i zdrowie człowieka. Ma też wpływ na nasze samopoczucie i z pewnością pobyt w saunie zawsze je poprawi.

If you like this articles, share it with your friend! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

More related articles

Comments are closed.