xporn

Jakie domy wybrać? Szkieletowe czy kanadyjskie?

Każdy chciałby mieszkać we własnym domu. Jedni wybraliby mieszkanie w bloku a drudzy wybudowaliby dom. Szybko i tanio powstają domy drewniane. Trzeba poszukać sprawdzoną firmę, która zajmuje się budową i skontaktować się w sprawie wyceny i innych szczegółów. Bardzo popularne są projekty domów szkieletowych. Taka konstrukcja pozwala na wybór dowolnego kształtu domu. Do budowy stosuje się naturalne materiały, takie jak drewno, wełna mineralna, płyty wiórowe i gipsowo kartonowe. Przez to dom jest ekologiczny i ciepły.

Projekty domów kanadyjskich, czyli wykonanych w technologii szkieletowej, cechują się niskimi kosztami i szybkością stawiania. Technologia kanadyjska nie posiada ograniczeń konstrukcyjnych. Konstrukcja szkieletowa daje możliwość dowolnego wykorzystania powierzchni wewnętrznej. Konstrukcja nośna domu składa się ze szkieletu z drewnianych słupów i belek. Ściany zewnętrzne powstają przez obudowanie szkieletu warstwami wykończeniowymi, pomiędzy którymi umieszczona jest termoizolacja.

Domy kanadyjskie są zdrowe i nadają się dla alergików i astmatyków. Projekty domów energooszczędnych, budowanych techniką szkieletową, to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i niedrogo mieć swój wymarzony domek.

If you like this articles, share it with your friend! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

More related articles

Comments are closed.