xporn

Jakie meble dla dzieci są najlepsze?

Narodziny dziecka to ważne wydarzenie w życiu rodziny. Wszyscy chcą kupić coś maluchowi. Sklepy oferują nie tylko łóżeczka dziecięce ale także komody z przewijakiem, kołyski, regały, skrzynie na zabawki i wiele innych mebli. Oprócz tego trzeba kupić wózek, wanienkę i resztę wyprawki. Wszystko to pochłonie sporo pieniędzy. Zwłaszcza, jeśli jest to pierwsze dziecko w rodzinie i nie ma szans, aby otrzymać coś po starszych pociechach.

Meble dla dzieci muszą posiadać atest Zakładu Higieny i powinny być wykonane z surowców nietoksycznych. Nie powinny mieć ostrych i wystających elementów, szuflady muszą mieć blokady, żeby zapobiec wypadaniu a drzwi szafek nie mogą same się otwierać. Kupując takie meble mamy pewność, że nasze dziecko jest bezpieczne. Najostrzejszymi normami bezpieczeństwa objęta jest produkcja łóżeczek dziecięcych.

Dla starszych dzieci, które potrafią już siedzieć, doskonałą propozycją są krzesełka dziecięce do karmienia. Podstawowa pozycja krzesełka pozwala ustawić je przy stole i dziecko siedzi z nami podczas posiłku. Niektóre modele umożliwiają złożenie krzesełka i powstaje wtedy niski stoliczek do zabawy, przy którym dziecko siedzi na krzesełku ustawionym na podłodze.

If you like this articles, share it with your friend! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

More related articles

Comments are closed.