xporn

Jakie opony rolnicze są najlepsze?

Na wsi, jak wiadomo, potrzebny jest traktor i inne maszyny rolnicze. Jeśli traktor ulegnie awarii to mechanik do naprawy musi mieć części do ciągników. Zdarza się, że po zakup części Ursus musi udać się do hurtowni albo zamówić u producenta. Na rynku można znaleźć polskich producentów części do ciągników rolniczych. Są też firmy, które importują części Zetor oraz innych marek. W ofercie znajdziemy nie tylko części zamienne ale także opony przemysłowe i opony rolnicze.

Kiedy zaczynają się prace w polu, to i mechanicy mają więcej pracy. Maszyny, których używają rolnicy, częściej się psują podczas wykonywania prac polowych. A w czasie żniw to już tradycyjnie psują się kombajny. Co roku jest ten sam scenariusz. Ludzie czekają na przyjazd kombajnu o umówionej godzinie a kombajn nie może dotrzeć, bo uległ awarii na czyimś polu. Wzywany jest mechanik, dobrze, jeśli ma akurat czas i może szybko naprawić maszynę. Ale zdarza się, że nie ma żadnego pod ręką i trzeba czekać cały dzień. A każdy chce mieć skoszone i wymłócone zboże, zanim zacznie padać deszcz, bo wtedy znowu żniwa się opóźniają.

Podobnie jest z sianokosami. Przychodzi ładna pogoda, kosi się trawę i suszy na łące. Jak już wyschnie, to można ją zwozić. Ale trzeba zwieźć ją, kiedy jest sucha. Gdy popada deszcz to rolnik znów musi czekać aż trawa wyschnie. I tak w kółko.

If you like this articles, share it with your friend! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

More related articles

Comments are closed.