xporn

Jakie wybrać łóżeczka dla dzieci?

Każde dziecko powinno mieć indywidualne łóżeczko. Po urodzeniu maluch może spać w kołysce ale gdy odrobinę podrośnie, może mu być niewygodnie i ciasno. Trzeba wówczas wyselekcjonować się do sklepu, gdzie sprzedają łóżeczka dla dzieci. Producenci mebli dziecięcych wytwarzają je aktualnie zgodnie z europejskimi standardami. Wszelkie surowce do produkcji łóżeczek muszą mieć atest PZH: kleje, farby, lakiery. Meble są testowane pod względem wytrzymałości w laboratoriach. Szukając bezpiecznego łóżeczka z drewna, warto zwrócić uwagę na to, czy posiada ono atest zakładu higieny i jest wykonane w zgodzie z aktualnymi standardami.

Łóżeczka sosnowe z litego drewna mogą być lakierowane lub malowane. Do wyboru jest mnóstwo odcieni. Możemy więc wybrać takie, jakie będzie pasowało do wystroju pokoiku. Są łóżeczka z szufladami, na kółkach i z opuszczanym bokiem. Każde łóżeczko ma trzy poziomy regulacji wysokości leżyska. Niektóre posiadają osłonki z tworzywa a jeśli nie posiadają to można dokupić osłonki z materiału. W komplecie z pościelą są w większości sytuacji dostępne dodatkowe akcesoria.

Wyprawka dla dziecka to dość znaczny wydatek dla młodych rodziców. Niemniej jednak w każdej sytuacji cała rodzina chętnie się dokłada, zwłaszcza, kiedy jest to pierwsze dziecko małżonków.

If you like this articles, share it with your friend! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

More related articles

Comments are closed.