xporn

Przyjęcia weselne – co będzie modne w tym roku?

Wesele KatowiceKażdy chce, aby przyjęcie weselne były niezapomnianym dniem w jego życiu. Aby zapewnić takie obrót sprawy, należy odpowiednio przygotować wiele spraw. Niezwykle ważną sprawą jest wybór odpowiedniej weselnej, fotografa, zespołu muzycznego lub DJa. W niektórych regionach, jak na przykład na Śląsku, modne są raczej duże, rodzinne przyjęcia, co rodzi dodatkowe problemy do rozwiązania.

Czym więc zabłysnąć, aby ślub i przyjęcie weselne wszyscy goście zapamiętali na długo? Sale weselne na Śląsku jako jedną z pierwszych modnych rzeczy podają organizowanie wesela w określonym stylu. Mogą to być na przykład lat pięćdziesiąte: odpowiednio przystrojona sala, samochód Państwa Młodych, muzyka itd. Ten trend był widoczny wyraźnie w zeszłym roku i nie osłabł.

Kolejnym pomysłem na ciekawe weselne jest przyjęcie w plenerze. Jest z tym związany jednak duży problem – w naszym klimacie możemy próbować tylko w najcieplejszych miesiącach. Restauracje Katowice podchodzą jednak mimo to sceptycznie do takich imprez. Często może je popsuć letnia burza, o którą u nas nie jest trudno. Dlatego dobrym, połowicznym rozwiązaniem jest wynajęcie restauracji z ogródkiem. Gdy pogoda sprawi psikusa, można gości weselnych zaprosić do restauracji.

Ostatnim trendem weselnym jest tradycja względem pojazdu Młodej pary. Należy być jednak bardzo ostrożnym – kareta lub bryczka nie zawsze pasuje. O ile po rynek krakowski jest do tego świetnym miejscem, to centrum Katowic już nie do końca. Dlatego nie zawsze warto ulegać modzie i iść ślepo za pomysłami innych. Każdy rodzaj atrakcji weselnych należy dopasować do miejsca przyjęcia oraz czasu w jakim się ono odbywa.

If you like this articles, share it with your friend! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

More related articles

Comments are closed.